Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Instagram Biyografisine Birden Fazla Link Ekleme

Pek çok nedenden dolayı, Instagram’ın biyografi kısmına, birden fazla sayıda link eklemeniz gerekebilir. Instagram biyografisine birden fazla link ekleme işleminin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, yazımızın tamamını muhakkak okumanız gerek. Link ekleme hakkında hiçbir fikriniz yoksa Instagram’da yer alan “Profili Düzenle” kısmına bastıktan sonra, dilediğiniz linki biyografinizin altındaki gerekli alandan ekleyebilirsiniz.

Instagram biyografisine birden fazla link ekleme işlemi, link çoğaltıcı sistemlerden geçmektedir. Link çoğaltıcı sistemler, tek bir link halinde, dilediğiniz kadar linki listelemenize yardımcı olur. İnternette pek çok link çoğaltıcı sistem bulabileceğiniz gibi, yazımız içerisinde önerdiğimiz siteleri de kullanabilirsiniz.

Instagram Biyografisine Çoklu Link Eklemenize Olanak Tanıyan Siteler

Birazdan sizlere vereceğimiz siteler aracılığı ile Instagram biyografinize dilediğiniz kadar link ekleyebileceksiniz. Sizlere vereceğimiz sistemlerin temel çalışma prensibi ise şu şekildedir:

·        Sistemler tamamen sizlere özel bir link oluşturur.

·        Oluşturulan linke tıklandığı zaman, tıklayan kişinin ne göreceği ise tamamen sizlerin kontrolü altındadır.

·        Sizlere özel olan linkinizi düzenleyerek, linkin içerisine YouTube, Facebook, Twitter ve benzeri linklerinizi koyabilirsiniz.

·        Bu sayede Instagram biyografisine birden fazla link ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yukarıdaki çalışma mantığına sahip olan siteleri, aşağıda kısa alt başlıklar halinde inceledik.

1)Linktr.ee

Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bu site, sizlerin kendinize özel link oluşturmasına olanak verir. Oluşturduğunuz linkte gözükecek sayfaya butonlar yerleştirip, yerleştirmiş olduğunuz butonlara yeni link atayabilirsiniz.

Linktr.ee’yi hem ücretsiz hem de ücretli şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz sürümünde de linkleri toplamanızın mümkün olduğunu hatırlatmak isteriz. Ancak ücretsiz sürümde, ücretli sürümde bulunan bazı tema ve özellikleri bulamazsınız.

2)Linklist.app

Linklist App’ta tıpkı, Linktr.ee gibi çalışan bir uygulamadır. Uygulama içerisinden kolaylıkla birden fazla linki, tek linkin çatısı altında toparlayabilirsiniz. Oldukça kolay kullanımı ile linklist hemen herkesin yaklaşık 10 dakika içerisinde tüm linklerini bir araya toplayabileceği bir platformdur.

3)Visitmy.bio

İlk iki site gibi Visitmy.bio sitesi de toplu link yapmanıza olanak tanıyan bir sitedir. Sitenin ana sayfasında yer alan “Ücretsiz Başlayın” butonuna tıklayarak, linklerinizi bir arada toplamaya başlayabilirsiniz. Üstelik bunu ücretsiz ve oldukça hızlı biçimde gerçekleştirmeniz mümkün.