Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme

Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme

Çağımızın popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan İnstagram ın birçok özelliğini kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu yazımızda İnstagram kullanıcı adı nasıl değişir sorusunu ele alacağız.

İnstagram kullanıcı adı nasıl değişir sorusu birçok İnstagram kullanıcısı tarafından merak ediliyor peki İnstagram kullanıcı adı nasıl değişir.

Özellikle son zamanlarda İnstagram da ki kullanıcıların kolay bir şekilde İnstagram’ı kullanması açısından birçok yeni özellik gelmeye başlamış ve bununla beraber birçok İnstagram kullanıcısı da İnstagram da yer alan özellikleri merak etmekte. İşte bunlardan birisi de İnstagram kullanıcı adını değiştirmek biz de bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için İnstagram üzerinden kullanıcı adını değiştirmeyi ele alıyoruz.


İnstagram Kullanıcı Adı Nedir

İnstagram’a yeni kayıt olduğunuz zaman sizden kullanıcı adı belirlemeniz istenecek bu aslında sizleri diğer kullanıcılardan ayıran bir etmen yani bir kere aldığınız kullanıcı adını diğer kullanıcılar alamıyor bu nedenle kullanıcı adı bir İnstagram hesabı için çok ama çok önemli.

Burada izlemeniz gereken adımlara bağlı olarak İnstagram üzerinden kullanıcı adını belirmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde;

·       Önce uygulamaya giriş yapınız

·       Burada profilinize giriniz

·       Ayarlar menüsünde yer alan profili düzenle sekmesine tıklayınız

·       Burada profili düzenle seçenekleri karşınıza gelecek

·       Burada değiştirmek istediğiniz kullanıcı adı ise kullanıcı adı kısmına tıklayınız karşınıza eski kullanıcı adınız gelecek burada istediğiniz kullanıcı adını yazdıktan sonra kaydet sekmesine tıklayın bu şekilde kullanıcı adınız değişmiş olacaktır.İnstagram Kullanıcı Adı Değiştirme Engeli

İnstagram üzerinden kullanıcı adı değiştirme özelliği var mı sorusu da merak ediliyor öncelikle söylememiz gerekir ki İnstagram gerçek ile robot kullanıcıların takibi için birçok şeye sınırlama getirmiş bu nedenle İnstagram da kullanıcı adı değiştirme olanın dışında yapılması bu durumun aslında engelle karşılanmasına neden oluyor.

Peki İnstagram üzerinden kullanıcı adı değiştirme engeli varsa kaç gün sorusuna bakacak olursak bu daha çok 30 ile 60 gün arasında değişmektedir. İstediğiniz İnstagram kullanıcı adını belirledikten sonra değişmek istediğiniz zaman eski kullanıcı adınızı başka bir kullanıcının da alabileceğini unutmayınız.