Instagram Renkli Mesaj Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Instagram Renkli Mesaj Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Instagram renkli mesaj güncellemesi nasıl yapılır? Instagram tarafından gelen tüm güncelleme ile mesaj rengi değiştirme yapılabiliyor. Platform üzerinde direkt mesaj yolu ile görüşülen her bir kişi için ayrı bir sohbet rengi belirlemek mümkün olacaktır. Instagram renkli mesaj güncellemesi için ilk olarak akıllı cihazın App Store uygulama mağazası açılmalıdır. Sağ üst köşede yer alan profil fotoğrafa dokunulmalı ve açılan hesap sayfası aşağı kaydırılarak yenilenmelidir. Instagram yazısının yanında yer alan güncelle kısmında dokunulmalıdır.


Instagram Mesajlar Bölümüne Farklı Renk Seçenekleri Getiriyor | Paratic

Instagram Mesaj Güncelleme

Son yılların en popüler sosyal medya platformu olan Instagram mesaj güncelleme ile mesaj kutusunda yenilik yapılmaktadır. Uygulamalar arası mesajlaşma olarak gelen güncelleme sayeside artık platform üzerinden Facebook hesabı olan kişilere mesaj gönderilmesi mümkün olacaktır. Facebook hesabı olan kişilerin hepsi Instagram adresine mesaj gönderme yapılacaktır. Sosyal medya platformunda en çok talep edilen Instagram renkli mesaj güncellemesi nasıl yapılır sorusunda platformda mesajlaşmak çok daha renkli ve görsel bakımdan çok daha çekici olmaktadır. Pek çok çeşitlilik ve farklılık her gün çok daha fazla zaman geçirilen Instagram platformunda farklı bir enerji oluşmasına yardımcı olmaktadır.


instagram mesaj rengi değiştirme - instagram yeni güncelleme - instagram  tema değiştirme - YouTube

Instagram DM Mesaj Güncellemesi

Instagram DM’leri yani özel mesajlar güncelleyerek özelliği manuel olarak etkinleştirmek gerekir. Instagram renkli mesaj güncellemesi ile her geçen gün daha popüler bir hal alan ve pek çok kullanıcıya sahip olan ınstagram da mesaj güncelleme işlemleri bulunmaktadır.

v  Instagram uygulamasının sağ alt köşesinde yer alan profil simgesine tıklanmalı,

v  Sağ üst köşede yer alan simgeye tıklanmalı ve ayarla kısmı seçilmeli,

v  Daha sonra mesajlaşmayı güncelle kısmı seçilmeli ve bu seçenek görülmemesi halinde içeriğin sonunda bulunan sorun giderme kısmına gidilmeli,

v  Instagram DM de yapılan değişikliklerin bir listesi çıkacak ve devam etmek için güncelle seçeneğine tıklanmalı,

Son derece etkili bir platform olan Instagram renkli mesaj güncelleme nasıl yapılır sorusunda ayarları kısmında mesaj seçilmeli ve bu bölümde tercih edilen mesaj rengi seçilmelidir. Burada platformda kullanılması için isteğe bağlı renkler bölümünden renk seçilebilir.