Instagram Web Mesaj Özelliği

Instagram Web Mesaj Özelliği


Sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram birçok özelliklerinden olan instagram web mesaj atma özelliği ile insanların hayatlarında kolaylıkları da yanında getirmektedir.

İnstagram web mesaj atma, akıllı telefonların hariç de kullanılan sosyal medya uygulaması, beraberinde getirdiği avantajla birlikte, nasıl çalışır, nasıl kullanılacak gibi sorularında beraberinde taşımaktadır.

Kullanılan uygulamalar sosyal medya sadece eğlence için kullanılmıyor. Maddi olarak kar sağlayan bir uygulama halini almıştır. Şirketleşmiş veya aktif kullanıcıların işlerini kolaylaştıran bir uygulamadır.


IGDM İndir - Ücretsiz İndir - Tamindir

Cep Telefonsuz İnstagram Kullanma

 

Son dönemde akıllı telefonların dışında da kullanılan instagram uygulaması ya da instagram web sitesinden de bağlanılabiliyor. Uygulamanın getirdiği yenilik sayesinde kullanıcıların bilgisayardan da erişim sağlamaya başlamışlardır.

Çok sayıda kullanıcı olan instagram akıllı telefonlardan giriş yapılarak kullanılmaktaydı. İş yerinde çalışanların devamlı olarak telefondan sosyal medya hesabını kullanamayacakları için bilgisayardan mesaj erişimi işlerini kolaylaştırmıştır. Web instagramı kullanan kullanıcı işlerini aksatmadan gelen direkt mesajlarına, gelen bildirimlerine, yeni yapılan paylaşımlarına, istediklerini takibe ekleyip çıkarmaya, akıllı telefonlardan yapılan bütün işlemleri kolaylıkla işlerini aksatmadan bakıp cevap verebilmektedir.

İnstagramda web mesajı kullanma programsız olarak kullanılan bir yöntemdir. Akıllı telefonlardan yapılacak olan direkt mesajları instagram masaüstü yeni uygulamalarından pratik bir şekilde kullanabilirler. Bilgisayar üzerinden instagramde web mesaj atma uygulaması nasıl kullanılır,

Kullandığınız bilgisayardan arama motorundan instagram web giriş olarak aratın, açılan instagram sayfasını tıklayın, açılan sayfada istenen bilgileri ‘kullanıcı kodu, kullanıcı şifresi’’ doğrulayın giriş yap butonu tıklanır. Açılan hesabınızda hesabınızda yapmak istediğiniz bütün işlemler için kullanıcısı olduğunuz instagram sayfanızı açın.

Açılan instagram hesabınızda açılan ekranda daha önce yapılan mesajları, direkt mesajları, vidoları ve resimleri yenileyip PC de görebilmek için sağ üst te bulunan mesajı simgeleyen yuvarlak kısım tıklanır.

Bilgisayar üzerinden açılan sosyal medya hesabı mesajlar kısımından yeni mesaj oluşturabilir ve gönder işaretiyle iletilebilir. Eskiden yapılan yazışmalarında tekrardan PC de görebilirsiniz.

Bilgisayardan açılan İnstagram sadece yazışma veya mesajlaşma olarak değil diğer aktif olarak kullandığınız, aramadan istediğiniz konuyla ilgili keşfetti gezebilir, takipçilerinizi kontrol edebilir, farklı kişilerin paylaşımları da rahatlıkla görebilirsiniz.

Sosyal medya uygulamasında İnstagram web mesaj atma aynı zamanda birden fazla kişiye aynı video, resim, mesajı eş zamanlı olarak gönderebilirler.

Sosyal medya uygulaması olan İnstagram kullanıcısı Direct mesaj uygulamasından, sesli mesaj, resim, video ve mesajla etkileşim sağmaktadır. İnternet ağı olan birçok elektronik eşyalarla, bilgisayara, lop top, tablet, akıllı telefondan Instagram direkt mesaj özelliği kullanılmaktadır.