Telefon Numarasız Snapchat Açılır mı?

Telefon Numarasız Snapchat Açılır mı?


Bu yazımızda telefon numarasız Snapchat açılıp açılamayacağı konusuna değineceğiz ve açılır ise nasıl açılacağı ile ilgili bilgi vereceğiz.

Telefon numarasız Snapchat açılımı ile ilgili işlemleri yapabilmek için öncelikle Snapchat hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında aşağıda size belirttiğimiz adımları takip ederek, telefon numarası olmadan Snapchat hesabı açılması işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon numarasız snapchat açılır mı? Sorusunun cevabı, evet açılır olacaktır. Yazımızın devamında Snapchat hesabının nasıl açılacağı ve telefon numarası olmadan bu hesap açma işleminin nasıl yapılacağı ile ilgili işlemleri açıklayacağız.


Snapchat hesabı nasıl kapatılır? Snapchat hesap silme 2019

Telefon Numarası Olmadan Snapchat Hesabı Oluşturulması

Snapchat, büyük miktarda kullanıcıya sahip büyük bir topluluktur. Bu uygulama sayesinde mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz ve büyük bir profesyonellikle düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numarası olmadan Snapchat hesabı oluşturulması işlemini adım adım inceleyelim.

a)      İlk adım olarak, öncelikle Snapchat uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz ve tüm gerekli izinleri verdiğinize dair onay işlemini gerçekleştirmelisiniz.

b)      Bir sonraki adımda, indirdiğiniz Snapchat uygulamasını telefonunuzda çalıştırınız.

c)      Arayüzün sizden istemiş olduğu bilgileri (adınız) girmelisiniz. Bu işlem sonrasında Snapchat uygulamasında bir hesap oluşturabilmeniz için size istek gönderilecektir.

d)      Bu adımda, hesabınızı oluşturabilmeniz için adınız, soyadınızı ve doğum tarihinizi girmelisiniz. Bu uygulama 13 yaşından büyük olan kişilere kullanım onayı ve izni vermektedir.

e)      Parolanızı oluşturmalısınız.

f)       Şimdiki adımda uygulama sizden telefon numaranızı girmenizi isteyecektir. Telefon numarasız Snapchat uygulamasını kullanmak istediğiniz için bu aşamada “kaydolmak için mail kullan” seçeneğini işaretleyerek telefon numarası yerine işleminizi mail adresinize yönlendirebilirsiniz.

g)      Sonrasında mail kutunuza gelen onay kodunu, bu kodun girilmesi için ayrılan bölüme girmelisiniz.

h)      Bu aşamada “kaydol” seçeneğinin üzerine tıklayarak, Snapchat uygulamasına kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

 

Telefon Numarası Olmadan Snapchat Nasıl Doğrulanır?

Güvenlik ihlallerini önlemek için telefon numaranızı Snapchat ya da başka uygulamalara vermek istemeyebilirsiniz. Fakat bu popüler siteye kayıt olmak da isteyebilirsiniz. Eğer Snapchat uygulamasına kaydolmak istiyorsanız ve güvenlik nedeniyle telefonunuzu vermek istemiyorsanız ve Telefon numarası olmadan Snapchat nasıl doğrulanır? Sorusu aklınıza takıldıysa, hemen cevaplayalım. Telefonunuza gelmesi gereken onay kodunu, e-mail adresinize yönlendirerek, gelen kodu ilgili bölüme girip onaylayarak, telefon numarasız olarak Snapchat’i doğrulayabilirsiniz.

Snapchat, kayıt olma işlemi için iki tane seçenek sunmaktadır. Birisinde telefon numaranızı belirtmeniz gerekmekte, diğerinde de mail adresinizi belirtmeniz gerekmektedir. Telefon numarasız Snapchat uygulamasını kullanmak istiyorsanız, bu aşamada mail adresinizi vererek Snapchat uygulamasına kaydolabilir ve e-mail adresiniz ile Snapchat’i kullanabilirsiniz.