TikTok Canlı Yayın Açma Nasıl Yapılır, Şartları Neler?

TikTok Canlı Yayın Açma Nasıl Yapılır, Şartları Neler?

TikTok üzerinden gelir elde eden pek çok kişi, TikTok canlı yayınları sayesinde bu geliri elde etmektedir. Bu husus için bazı gereksinimler bulunmakla birlikte, bu gereksinimleri yerine getiren her TikTok kullanıcısı, sorunsuz biçimde canlı yayın açabilir. TikTok canlı yayın açma sayesinde, TikTok hesabınızı daha geniş kitlelere duyurabilir ve TikTok üzerinden gelir elde edebilirsiniz.

TikTok’ta canlı yayın açma işlemini gerçekleştirebilmeniz için, 16 yaşından büyük olmanız ve en azından 1.000 takipçi sayısına sahip olmanız gerekmektedir. Bir diğer yandan, canlı yayın hediyelerini kabul edebilmek için ise en azından 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir.

TikTok Canlı Yayın Açma Adımları

Uygulamanın sunduğu şartları yerine getiren bir hesaba sahipseniz, canlı yayın açmakta hiç de zorlanmazsınız. Şartlar hakkındaki detaylı bilgiyi, buraya tıklayarak edinebilirsiniz. TikTok canlı yayın açma için aşağıda yer alan adımları takip edin:

Sahip olduğunuz TikTok hesaba giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra, uygulamanın alt orta bölümünde yer alan kısımdaki “+” sembolüne dokunun.

Ardından en sağ kısımda yer alan “Live” veya “Canlı” seçeneğine basın.

Son adım olarak “Go Live” veya “Canlı Yayına Geç” butonuna tıklayın.

Tüm bunları tamamladıktan sonra canlı yayına geçmiş olacaksınız.

Canlı yayınınıza efekt eklemek, kamera filtreleri kullanmak ve de canlı yayına moderatör eklemek adına, ekranda yer alan 3 noktaya tıklayabilirsiniz.
TikTok’ta Canlı Yayın Açma Sonrası Daha Fazla İzlenme İçin Yapılabilecekler

Canlı yayını sorunsuz bir şekilde açtıktan sonra, canlı yayında yapacaklarınız sayesinde, daha fazla anlık kullanıcıya ulaşabilirsiniz. TikTok’ta canlı yayın açma sonrasında, daha fazla kullanıcıya hemen ulaşmak istiyorsanız, sitemizde yer alan TikTok canlı yayın hizmetlerimizden satın almanız da mümkün.

Canlı yayınlarda daha fazla izleyiciye ulaşmak için canlı yayınları daha interaktif hale getirin. Soru-cevap ve benzeri etkinlikleri canlı yayın esnasında yaparak, canlı yayını izleyen kişilerin, aktif olarak yayına katılmalarını sağlayın. Bu yöntem sayesinde, hem yayınlarınız daha eğlenceli hale gelecek hem de izleyicileriniz yayına daha fazla bağlanacaklardır. Olumlu olan bu etkiler ile güzel bir ivme yakalayarak, izleyici sayınızı sürekli artırmanız mümkün.

TikTok canlı yayın izlenmesi satın almak için, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.