TikTok Hediye Puanları Elmaslar ve Coinler Ne Anlama Geliyor?

TikTok Hediye Puanları Elmaslar ve Coinler Ne Anlama Geliyor?


Tiktok hediye puanları elmaslar ve coinler uygulama kullanıcılarının merak ettiği tanımlar arasındadır. Hediye puan ve diğer kazançlı detaylar keyfi daha da artıracaktır.

Tiktok hediye puanları kazanmak için öncelikle uygulamada kendinize ait bir hesap açmış olmanız gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirerek hesap açma işlemlerine başlayabilirsiniz. Uygulamadan bu detaylar sayesinde daha çok kazançlı çıkabilirsiniz.

Tiktok Hediye Puanları

Tiktok hediye puanları canlı yayındaki kazandığınız hediyeler anlamına gelmektedir. Canlı yayın yaparken ne kadar çok hediye alırsanız bunu paraya çevirme şansınız da olmaktadır. Bin takipçisi olan bir canlı yayın profilinde aldığınız Tiktok hediye türlerini belirli limitlere göre çevirebilirsiniz. Hediye puanların ne kadar olacağı canlı yayınlara göre değişecektir.

Tiktok’ta Coinler Nasıl Satın Alınır?

Tik Tok’ta coinleri almak için aşamalı bir şekilde işlemleri yapmanız gerekmektedir. Sıralı şekilde şu adımlar olmalıdır:

·         Tiktok giriş işlemini yaparak profil kısmına dokunun. Ekranın sağ alt kısmında bulunan bölümden sonra üst köşeye gelerek üç noktaya tıklayınız.

·         Üç noktaya tıkladıktan sonra bakiye kısmından devam edebilirsiniz.

·         Ekranda jeton kazancınız yer alacaktır. Jetonları yeniden satın almak isteyenlerin yeniden yükleme bölümüne dokunması gerekmektedir.

·         Türk Lirası cinsinden ne kadara satın alabileceğiniz jeton karşılıkları olarak yer almaktadır.

·         100 jeton ve 10.000 jetona kadar işlemler olabilmektedir. Seçimlerinize göre jeton almak üzere paket ödemesi aşamasına geçebilirsiniz.

Hemen hediyelerinizi göndermeden önce Tik tok girişi yeniden yapılarak kontrolü yapmalısınız. Coinler yüklendiğinde bakiye de doğru şekilde görülecektir.


Sanal dilenciler çocukları hedef alıyor! - Dünya Gazetesi


Tiktok’taki Elmaslar 

Tiktok’taki elmaslar hediyelerin dönüşebildiği bir TikTok kazanç formudur. Profilinizde canlı yayın sonlandıktan sonra hediyelerinizin elmasa dönüşümü size bağlı bir işlemdir. Elmasa dönüşen hediyeleri yeniden paraya dönüştürerek kazancınızı alabilirsiniz. Elmaslarla alakalı bilinmesi gereken bazı ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

·         Elmasları doğrudan parayla almak mümkün değildir. Bir anlamda dönüştürücü işlevi olan bir aşamadır.

·         Paraya dönüştürülecek olan elmasların değeri güncel olarak değişebilmektedir. Tiktok uygulamasının kendisine bağlı şekilde değer görülebilir. Paraların komisyon bedelleri güncellenebilmektedir. Bunu net olarak dönüştürdüğünüzde bulabilirsiniz. Genellikle coin ve elmaslar yarı yarıya fark eden şekilde dönüştürülmektedir.

Sisteme giriş yaptıktan sonra dönüşüm oranlarını öğrenmek ne kadar sonuç alacağınızda belirleyici olabilecektir.  Hazırlıklı bir şekilde yol almak mantıklı bir para dönüşümü olacaktır.

Elmas & Para Değişimi Yapmak İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

Elmas ve para değişimi yapmak için Tiktok girişi ardından izlenmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

·         Profilinizin sağ alt kısmında profil sekmesi bulunmaktadır. Bu bölüme dokunarak devam ediniz.

·         Sağ üst bölümünde üç nokta bölümüne tıkladıktan sonra bakiye kısmındaki canlı hediyeler bölümünü bulmanız gerekmektedir.

Canlı hediyeler kısmını bulduktan sonra bu alandaki paranızın miktarı görülmektedir. Bakiyenizde olan parayı bu bölümü takip ederek Tiktok hediye kazancınızı alabilirsiniz. Sistemsel sorun olduğunu düşünüyorsanız TikTok iletişim merkezine başvuru yapabilirsiniz.