TikTok Hesap Gizleme

TikTok Hesap Gizleme


Çağımızın en popüler uygulamalarından birisi olan Tiktok milyonlarca kullanıcıya sahip uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle bu yazımızda Tiktok’da hesap gizleme işlemi nasıl olur? Sorusunu ele aldık.

Tiktok’da hesap gizleme işlemi nasıl olur? Sorusu son zamanlarda özellikle birçok kişinin merak ettiği sorulardan birisidir. Özellikle Çin merkezli bir kuruluş olan Tiktok birçok açıdan hayranlarını kendisine çeken özelliklere sahip bir uygulamadır. Aynı zamanda içerdiği birden fazla efekt sayesinde kullanıcılarına kısa videolar çekmeye yarayan bir uygulamadır bunun yanı sıra dünyada kolay bir şekilde yayılmasının nedeni ise kullanıcılarına birçok özelliği de sunmasıdır. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar da hesaplarının kendi arkadaşlarından başka kimsenin görmesini istememektedir. Eğer Tiktok hesap gizleme ayarları yapmak isterseniz bu yazımızda sizler için hesap gizleme ayarlarını ele aldık.

Tiktok Nedir?

Son zamanlarda popüler olan ve bir çok sosyal medya uygulaması haline gelen Tiktok birçok açıdan inşaları kendine çekmesinin yanı sıra aynı zamanda adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle Instagram’ı da tahtından eden Tiktok uygulaması Türkiye’de yer alan uygulamalar arasında oldukça popüler bir durumdadır.
Bunun yanı sıra aynı zamanda kişiler için içerik oluşturduğu bir platform olarak ele alınmıştır. Aynı zaman da son zamanların en gözde sosyal medya uygulamalarından birisi oldu.

Tiktok Hesap Gizleme Nasıl Yapılır ?

Tiktok uygulaması sayesinde birden çok kullanıcı da son yıllarında Tiktok hesaplarını gizlemek istemektedir. Özellikle paylaştığı içerikler olsun ya da beğendiği gönderiler açısından bu durumu da aynı zamanla herkesle paylaşmak istemeyen bir çok kullanıcı da hesaplarını gizliye almak istemektedir. Tiktok hesap gizleme yapmak açısından izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

-        Öncelikle cep telefonunuzda yer alan Tiktok uygulamasını açın

-        Ardından sağ üst tarafta yer alan ve ben yazan kısma tıklayın

-        Burada üstte yer alan üç nokta göreceksiniz, aynı zamanda üç nokta olan kısma tıklayın

-        Burada gizlilik ve güvenlik yazan yere tıklayın

-        Ardından son olarak da özel hesap Tiktok yazan yerde ki tuşa da tıklayın