Twitter Askıya Alınan Hesap Açma

Twitter Askıya Alınan Hesap Açma

Twitter hesapları bazı nedenler sebebiyle askıya alınabilmektedir. Twitter askıya alınan hesap açma nasıl yapılır öğrenmek için makalemizi okumalısınız.

Twitter askıya alınan hesap açma, hesabı askıya alınan Twitter kullanıcıları tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Twitter, kullanıcıların birbiri ile etkileşimde olduğu bir sosyal medya platformudur. Günümüzde oldukça popüler olduğunu ve birçok kişi tarafından kullanıldığı söyleyebiliriz. Twitter uygulaması bazı dönemlerde bazı sebepler nedeni ile kullanıcıların hesaplarını askıya alabilmektedir. Peki, Twitter’da askıya alınan hesap nasıl açılır? Öncelikle hesabınızın askıya neden alındığını bilmek bu problemi tekrar yaşamamanız için önemli olabilir.

Twitter askıya alınan hesabı açmak uzun bir süreç gerektirebilmektedir. Öncellikle yapmanız gerekenleri bilmeli ve buna göre hareket etmelisiniz.Twitter Hesabı Neden Askıya Alınır?

Twitter hesabı askıya alınma sebepleri birden fazla olabilmektedir. Twitter uygulamasında uygunsuz içerikler paylaşma, şahsa küfür ve hareket etme, sahte takipçi ve beğeni için program kullanma, bir anda etkileşimin artması gibi sebepler hesabınızın askıya alınmasında rol oynayabilmektedirler. Takipçi ve beğeni satın almak da Twitter hesabınızın askıya alınmasına sebep olabilmektedir.Twitter Askıya Alınan Hesap Nasıl Açılır?

Twitter hesaplarını kurtarmak ve yeniden kullanmak isteyen Twitter kullanıcıları “Twitter askıya alınan hesap nasıl açılır?” sorusuna yanıt arıyor. Bu işlemin aslında zor bir işlem olduğunu söylemek mümkündür. Öncelikle hesabınızın askıya alındığını fark ettikten sonra yapmanız gerekenler vardır. Hesabınızın askıya alınması sorunu ile ilk defa karşılaşmıyorsanız hesabınızı tekrardan açmanız oldukça zor bir durumdur. Twitter hesabınız askıya alındığında uygulamaya giriş yaptığınızda iki farklı durum ile karşılaşabilirsiniz. İlkinde uygulamaya girdiğinizde bir güvenlik kodu istenebilmektedir. Bu kodu girdiğiniz zaman hesabınız direkt olarak açılacaktır.

İkinci durum ise uygulamaya giriş yaptığınızda sadece hesabınızın askıya alındığına dair uyarı ile karşılaşmanızdır. Bu durumda Twitter’a mesaj atmak ve itirazda bulunmanız gerekebilir. Twitter yardım mesajınıza ortalama bir hafta içerisinde geri dönerek hesabınızın açılmasını sağlayabilir. Twitter’a yapmış olduğunuz itiraz hesabınız incelendikten sonra kabul edilmez ise Twitter hesabınız muhtemelen kalıcı olarak kapatılabilir. Twitter’da askıya alınmış hesabı açmak için yapılacaklar bu şekildedir.